Унікальні можливості навчання англійської мови з English Group

Унікальні можливості навчання англійської мови з English Group

Унікальні можливості навчання англійської мови з English Group

Бесплатные мобильные приложения для изучения английского языка - Киев  Vgorode.ua

Англійська мова – це мова світової науки, бізнесу, культури, мистецтва. Володіння англійською відкриває перед людиною величезні перспективи та можливості. Тому вивчення англійської мови для школярів має бути в пріоритеті батьків, які прагнуть успішного майбутнього для своїх дітей.

В English Group пропонуються тільки найкращі, перевірені часом підходи до вивчення англійської мови. Викладачі школи працюють за найсучаснішими західними методиками, застосовуючи досвід західних педагогів. На курсах англійської мови для школярів учням гарантована не тільки висока якість викладання, а ще й доброзичлива атмосфера взаємної мотивації, що є додатковим стимулом для дітей у вивченні мови.

До того ж English Group відрізняється від інших мовних шкіл демократичною ціновою політикою. Школа демонструє вдале поєднання ціни та якості. Для жителів м. Київ є можливість відвідувати заняття в очному режимі, але також можна проходити курси англійської онлайн, якщо дитина перебуває в іншому регіоні чи за кордоном.

Що пропонується учням в English Group

Якщо ви обираєте курси англійської, то гарантовано отримаєте наступне.

  1. Контекстуальне навчання. Мережа шкіл з вивчення іноземних мов надає можливість вивчати мову в реальних ситуаціях і контекстах. Ваші діти будуть вчитися англійській мові через спілкування, дискусії, рольові ігри та інші види активності, що дозволяють застосовувати отримані навички у практичних ситуаціях.

  2. Гнучкість та індивідуалізація. Ви маєте можливість вибирати рівень складності, теми та формати занять (очне відвідування чи онлайн-формат), що відповідають індивідуальним потребам вашої дитини. Це дозволяє вам індивідуалізувати її навчальний досвід і зосередитися на тих аспектах мови, які вона потребує найбільше.

  3. Загальна інтеграція навичок. English Group допомагає розвивати всі аспекти мови, такі як читання, письмо, говоріння та слухання, інтегрує їх у навчальні заняття. Діти отримують можливість практикувати й поліпшувати свої навички одночасно, що сприяє комплексному розвитку мови.

  4. Культурна свідомість. За допомогою English Group ваші діти будуть вивчати не тільки мову, а й культуру та традиції англомовних країн. Вони дізнаються про особливості культури, використання мовних виразів, етикет та багато іншого, що розширить їхню культурну свідомість та збагатить розуміння мови.

  5. Можливість отримати зворотний зв’язок. Школа надає можливість отримувати відгуки, коментарі від викладачів та інших учасників групи. Дітям надаються корисні поради, які сприяють виправленню помилок. Це допоможе їм поліпшити вимову, граматику та лексику.

В English Group ваші діти матимуть структуроване навчання та мотиваційне середовище, підтримку від викладачів та інших учнів, доступ до різноманітних ресурсів у випадку проходження курсів англійської онлайн і можливість отримати багато практики під контролем досвідчених менторів.

Как открыть школу английского языка: личный опыт - Лайфхакер